За одного битого двох небитих? Буває і навпаки!

Білоус Анната Чуркін Жан-ПольНа третій чвертьфінальній зустрічі поточного турніру диспутів зустрілася команда № 8 Білоус Ганни (Чуркін Жан-Поль) та нова-стара команда № 12 Джонатана Тели (Казаров Олексій). Нагадуємо, що хлопці з команди №12 у першому турі були під № 1. Тоді вони програли Стиранці Степану, але скористалися одним з двох вакантних місць чвертьфіналу. Для обох учасників команди №8 цей диспут був першим «бойовим хрещенням», оскільки у попередній зустрічі через неорганізованість команди Бондаренка Владислава вони отримали технічну перемогу.

Тела і Казаров«Теза» сформульована Ганною Білоус була надто розлогою і дошкульною. На управлінському сленгу нашого ліцею такий спосіб роботи кваліфікується як «Весь сир в один вареник». Одна з ланок «тези»: Комапанія-туроператор працює як з компаніями - туристичними агентствами, так і з напряму клієнтами.

Контр-твердження: туроператори не можуть взаємодіяти з клієнтами напряму, але тільки через агентства.

Нажаль Олексій з Джонатаном не змогли обґрунтувати свою точку зору. На наш погляд, це сталося через їх надмірну веселість. А обґрунтування просте: туристичні агенції викуповують усі путівки у туроператорів, аналогічно до того, як туроператори скуповують авіабілети на туристичні напрямки.

У команди №8 своя біда – внутрішній конфлікт. Анна з Жаном-Полем більше диспутували між собою, ніж з опонентами. Спостерігаючи за ними, згадувався анекдот про партизанський загін із зрадником.

Перемогла команда №8

Білоус Анна

Краща у диспуті – Білоус Анна.

Кращий у команді – Тела Джонатан.

Тела і Казаров

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.