Підготовка до гри Фінанси. Склади груп

Шановні учні та батьки.

Згідно з навчальним планом ліцею, 16 та 17 грудня цього року відбудеться гра «Фінанси» для учнів 8-10 класів.

З оргпроектом гри ви можете ознайомитися >>>тут<<<

Списки груп на гру Фінанси

Оновлено 9.12.11

Група Клас Прізвище та ім’я К-ть вакансій
Напрямок Фінансова система
1. 1. ФС Інвестори Кухтіна 8 Салій Богдан 0-2
2. 11-А Кухтін Аркадій
3. 10 Гегечкорі Реваз
4. 10 Глінка Валерій
5. 10 Прокоф’єв Олексій
6. 2. ФС Підриємці Чуркіна 10 Верніченко Валерія 0-2
7. 10 Менський Євген
8. 10 Міхольова Марина
10 Харченко Владислав
10 Чуркін Жан-Поль
9. 3. ФС Фінансисти Мостовенка 8 Єфремов Олексій 0-1
10. 8 Сивицький Євген
11. 8 Тела Джонатан
12. 9-А Гузеря Микита
13. 9-А Хутренко Данило
14. 11-А Мостовенко Денис
Напрямок Стартап
15. 4. St Організатори стартапів Білоус 8 Дубас Владислав 1-3
16. 8 Казаров Олексій
17. 10 Білоус Анна
18. 9-Б Стиранка Степан
19. 5. St Інвестори Злобінцева 8 Жуковська Віта
20. 8 Сивіцька Ліля
21. 8 Фурман Настя
22. 11-А Злобінцев Арсеній
23. 6. St Стартапи Чуба 9-А Гороховських Євген 0-2
24. 11-А Чуб Олександр
25. 10 Гончарова Марія
26. 10 Дородній Іван
27. 9-Б Терешкова Христина
28. 7. St Step by step Ковальчук 9-А Ковальчук Вікторія 2-4
29. 9-Б Смородінов Артем
30. 9-А Ткачов Андрій
Напрямок Уточнюється
31. 8. Фоменка 9-А Гупало Антон 0-1
32. 9-А Ковалишин Ілля
33. 9-А Неруш Єгор
34. 10 Копистко Олег
35. 10 Пателі Дмитро
36. 10 Фоменко Олександр
37. 9 Андрюкова 9-Б Андрюков Дмитро 2-4
38. 9-Б Солошенко Ярослав
39. 9-Б Степаненко Денис
Напрямок Акторська майстерність
40. 10. Лагерної 8 Тарабан Валерій 0
41. 9-А Більчик Френк
42. 9-Б Запорожець Андрій
43. 9-А Турлаков Ян
44. 9-А Шейко Артем
45. 10 Овчарук Максим
46. 10 Топоров Володимир
47. 9-Б Каплун Марина
48. 9-Б Лагерна Олександра
49. 9-Б Лактіонова Ольга
50. 11. Роговської 8 Борисова Крістина 0
51. 8 Василівська Анастасія
52. 8 Наконечна Анастасія
53. 8 Науменко Вікторія
54. 8 Роговська Дар’я
55. 8 Чередниченко Каміла
56. 9-А Бурмістров Владислав
57. 10 Гречко Катерина
58. 10 Новак Олексій
59. 10 Рембач Наталя
60. 12. Нікіфорової 9-А Бойко Владислав 0
61. 9-А Вороніна Олена
62. 9-А Кравцова Анастасія
63. 9-А Семенюк Крістіна
64. 9-А Склярова Ліза
65. 10 Медведєв Олександр
66. 9-Б Жовницька Олена
67. 9-Б Малайко Олександр
68. 9-Б Нікіфорова Маргарита
69. 9-Б Пекач Едуард
70. 9-Б Бондаренко Владислав
Напрямок Кіноклуб
71. 13. Кіноклуб 8 Малаков Михайло 1-2
72. 8 Нігруца Олександр

Групи з гри Біржа

Група Клас Прізвище та ім’я К-ть вакансій % дивід.
Гра MESE
1. 1. Cheburek Кухтіна 11-А Кухтін Аркадій 2 20
2. 11-А Чуб Олександр
3.
4. 2. Goldrat Харченка 10 Верніченко Валерія 0 35
5. 10 Харченко Владислав
6. 10 Чуркін Жан-Поль
7. 3. RzekankaМостовенка 8 Єфремов Олексій 0 20
8. 8 Тела Джонатан
9. 11-А Мостовенко Денис
10. 4. Pioneer Білоус 8 Казаров Олексій 1
11. 10 Білоус Анна
12. Жуковська Віта
13. 5. TrololoЗлобінцева 11-А Злобінцев Арсеній 2
14. Фурман Анастасія
15. Сивіцька Лілія
16. 6. Фоменка 10 Фоменко Олександр 2
17.
18.
19. 7. HantersКузьменка П.Б. Кузьменко П.Б. 2 10
20.
21.
22. 8. Вакансія 3
23.
24.
25. Адміністратори MESE 9-Б Лагерна Олександра 0
26. 9-Б Лактіонова Ольга
27. Брокери 9-Б Нікіфорова Маргарита 3
28. 9-Б Ткачов Андрій
29. 9-Б Стиранка Степан
30. Ліцейський банк 1
31. 9-А Ковальчук Віка
Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.