Гра "Банкінг", перший період

Результати прешого періоду, оновлені склади команд, графіки та рейтинги розміщені >>>тут<<<

Після першого періоду лідирує "Lecos universal bank", що управляється восьмикласниками, Олексієм Казаровим та Настею Фурман. Що це випадковість чи закономірність? Пограємо побачимо.

На другому місці, завдяки зусиллям Жені Гороховського та Єгора Неруша банк "Buscost". Гупало Антон та Ковалишин Ілля - робили вигляд, що приймають рішення. Груба помилка, котра поки що не "вилізла боком" - хлопці запланували депозитів менше, ніж кредитів. Ідеальний випадок у нашій імітації - прагнення залучити депозитів на 10% більше, ніж надати кредитів.

Третє місце - банк "1337". У цьому банку рішення одноосібно приймав Бондаренко Владислава, оскільки його компаньйоний (Андрюков Димтро, Солошенко Ярослав та Степаненко Денис) вели себе за приписами прислів`я: "Краще мобіла у руках, ніж банк у віртуальному промторі". Радіємо з успіху Влада. (Приємна несподіванка після провалу диспутів.) Трішки шкода за альтернативне самовизначення хлопців його комнди, особливо за Степаненка Дениса.

"За що боролися, - на те й напоролися". Саме так пожна прокоментувати "успіх" банку Шейка, оскільки хлопці (Більчик Френк, Бурмістров Влад, Хутренко Даніель та Шейко Артем), незважаючи на відповідні оцінки, демонстративно відмовилися брати участь у грі. Тому цей банк стає "Контольним" і до нього будуть вноситися (копіюватися) рішення нульового періоду.

Схоже на те, що банк Склярової чекала доля банку Шейка, якби не антикризове управління в особи нового учня класу, Салати Ярослава. Саме завдяки його зусиллям банк не став другим конторольним. Тепер Ярослав стає керівником банку і отримує право змінити назву цього банку. Незначну допомогу Ярославу надав Бойко Влад, а от дівчата (Вороніна Олена, Кравцова Настя, Семенюк Христя, та Склярова Ліза не дуже скромно займалися своїми, а може й чужими справами.

У банку "ЛОЛтм" приймала рішення Лактіонова Ольга. Хотілося щоб її подруги по життю (Каплун Марина, Лагерна Олександра, Орищенко Катерина та Терешкова Христина) стали ще й колегами по команді.

Банк "Solution", що керується Чубом Олександром та Дороднім Іваном, відзначився рівними рішеннями.

Банк "Банан" від значних штрафів через планове перевищення норм надання кредитів спасла лише конкуренція на ринку. Малайку Олександру та Едуарду Пекачу потрібно взяти це до уваги. Це ж зауваження стосується й банку "1337".

Банк "Фома" (керівник - Фоменко Олександр) посів після першого періоду передостаннє місце через подвійну хибу в плануванні оборотів банку. Основна хиба - заниження оборотів. Похідна - перевищення активами пасивів.

Банк "Winer" (керівник - Стиранка Степан) чомусь удвічі роздув штат, через що двічі збільшилися затрати на діяльність. Через це значно зменшився прибуток. Чому дівчата (Жовницька Олена та Нікіфорова Маргарита) самоусунулися і навіть не проконтролювали Степана?!

Оскаржити рішення у випадку неточності вводу команди можуть до 25.01.12 (найближча середа).

Індивідуальні звіти банків не вивішуються на сайт.

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.