Карта сайту
- Головна
- П`ятий тип роботи управлінця
- Список питань
- Четвертий тип роботи управлінця
- Третій тип роботи управлінця
- Другий тип роботи управлінця
- Оголошення
- Перший тип роботи управлінця
- Контакти
- Новини
- Події
- Про ЗУП
- Історія ЗУП КЛБ і не тільки...
- Освіта, виховання і ЗУП
- Поектно-аналітичні сесії
- Імітаційні ігри, бізнес-симулятори
- Інші форми ЗУП
- Наша гордість. Галереї сертифікованих випускників.
- 2001 Станіслав Дерев`янко
- Номінанти сертифікату першого ступеня "Управлінець"
- Номінанти сертифікату другого ступеня "Менеджер"
- Номінати фахового сертифікату "Майстер"
- 1998 Вячеслав Шоптенко
- 1998 Анна Шишкіна (Фурманчук)
- 1999 Катерина Маєвська
- 1999 Оксана Сагаловська (Джижуленко)
- 1999 Олександр Шарлай
- 1999 Даша Дерська
- 2000 Валерія Кругляк
- 2001 Марія Єфімова (Пітякова)
- 2001 Дмитро Герштейн
- 2001 Анна Сидоренкова
- 2002 Марина Гоношиліна
- 2002 Антон Дядюра
- 2002 Галина Єрко
- 2002 Галина Ткачук
- 2002 Олена Дудник
- 2002 Василь Нечипоренко
- 2003 Анастасія Попсуй (Бєлобрюхова)
- 2004 Юрій Зінченко
- 2004 Катерина Цимбалюк
- 2004 Ярослав Каплан
- 2004 Михайло Лабунський
- 2004 Андрій Даєн
- 2004 Тетяна Роїк
- 2004 Сергій Бондаренко
- 2004 Оксана Богуславська
- 2004 Катерина Гудименко
- 2004 Оксана Сидоренко
- 2004 Мар`яна Жовніренко
- 2005 Іван Дубнов
- 2005 Марія Єщенко
- 2005 Павло Фаге
- 2005 Олександр Ярошенко
- 2005 Анна Сіренко
- 2005 Олена Шоптенко
- 2005 Анастасія Резнікова
- 2006 Дарина Запорожець
- 2006 Олена Михальченко
- 2006 Анастасія Фартушна
- 2006 Катерина Корнієнко
- 2007 Ірина Демчук
- 2007 Святослава Максимчук
- 2007 Олександра Нікулова
- 2007 Вадим Матузенко
- 2007 Юна Шайхалієва
- 2007 Валерія Сивоконь (Затуливітер)
- 2007 Юлія Мжельська
- 2007 Євген Вєзєлєв
- 2007 Олег Рог
- 2007 Євгенія Леонова
- 2007 Андрій Романчук
- 2008 Антон Архіпов
- 2008 Анастасія Семенко
- 2008 Андрій Коломійчук
- 2008 Катерина Жукова
- 2008 Вікторія Григоренко
- 2008 Руслана Козієнко
- 2008 Марія Закорко
- 2008 Олег Стрекаль
- 2008 Віталій Довжук
- 2008 Дмитро Петрик
- 2009 Марія Кобзаренко
- 2009 Марина Вітовтова
- 2009 Вікторія Мурашко
- 2009 Аліна Кручан
- 2009 Крістіна Тинькевич
- 2009 Антон Павловський
- 2010 Анастасія Теппер
- 2010 Катерина Литвинчук
- 2010 Станіслав Валуйсков
- 2010 Юлія Нефьодова
- 2010 Юлія Палайда
- 2011 Олександр Валуйсков
- 2011 Аліса Ревнова
- 2011 Богдана Бакурова
- 2012 Денис Мостовенко
- 2012 Аркадій Кухтін
- 2012 Антоній Костенко
- 2013 Олександр Фоменко
- 2013 Валерія Верниченко
- 2015 Богдан Салій
- 2015 Лілія Сивицька
- 2018 Марія Порецькова
- Фітнес
- Акторська майстерність
- Кіноклуб "Кінокрут"
- Галереї
- Вересневий збір 2016. Тренування інтелекту
- Вересневий збір 2015 "Нормальна школа"
- Гра "Кінобізнес"
- Гра Право "Євромайдан: Законність і справедливість"
- День підготовки до гри Право "Майдан: справедливість і законність"
- Вересневий збір 2013
- Гра "Політика"
- Профільні зустрічі 15 лютого
- Гра "Право на освіту"
- Родинний диспут
- Гра фінанси 2012
- 2012 Гра TOPSIM Banking
- Вересневий збір 2012
- Гра "Перспективи Києва"
- Відкритий чемпіонат ліцею з гри MESE
- Гра "Фінанси"
- Диспут "Туристичний бізнес у розрізі"
- Гра "Впорядкування Києва"
- Голодомор-Геноцид
- Тести
- Енциклопедія управлінця
- Наші традиції
- Корисні посилання
- Галереї та документи
- Спілкування
- Календар